ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16108279
nr 1610 8279
förgylld, 1800-tal. Höjd: 182 cm, bredd: 70 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:59:40
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)